Новий рік і свято Миколая

Новий рік - це одне з найбільш урочистих свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива, щедро даруючи людям радість і добро, сміх та веселощі. Новорічне свято у нашій школі традиційно збирає учнів у прикрашеному актовому залі, біля розкішної ялинки. Веселощі, жарти, танці, співи... Відгомін цього свята зігріватисе серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

День Святого Миколая - одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, який завжди несе добро. Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в Демянівській школі. Учні підготували літературно-музичну композицію "Миколай у школі". Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая- Чудотворця, декламували вірші, співали пісні. По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая. А Святий Миколай побажав усім веселих свят та незабутніх зимових канікул.