День   матері

Найважливіше слово для кожної людини – мама. Здавен матір шанували, любили, бо впродовж усього життя дарує вона любов і ласку дітям.   У п’ятницю 11 травня в Дем′янівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося свято до Дня матері  «Матуся- найрідніша людина». У виконанні учнів 4 класу прозвучали пісні «Через поле України», «Матуся навчила нас пісню співати»,  а у виконанні Дениса Сапака учня 3 класу прозвучала пісня «Тільки мама одна», яка зворушила глядачів до глибини душі, у виконанні учнів 1-3 класів прозвучали пісні «Люблю бабусеньку свою», «Мамине сонечко», «Рушничок» та ін. Ансамбль хлопців 7-8 класів виконали пісню «Мамо, моя мамо», а також учні 3 класу виконали танець квітів. На закінчення всі учасники виконали пісню «Щастя і добра». Зі словами вдячності щиро привітав присутніх в залі голова батьківського комітету Братусь В.Я. із святом та подякував учасникам та працівникам школи за цікавий та гарний концерт, побажав берегти і шанувати своїх матерів.

День вишиванки

17 травня в Дем′янівській ЗОШ І-ІІ ст.  пройшов день вишиванки. Учні та працівники школи були одягнені в національне вбрання. Це свято всім нагадало про традиції наших предків, якого ми роду. Адже вишиванка має давню історію. Про український національний одяг написано багато народих пісень, віршів, художніх творів. Вишивка на вбранні вважалась своєрідним оберегом, який захищав людину від бід, хвороб, злих сил. Кожна сім′я має свої секрети вишивання, передаючи їх у спадок.

Для учнів та працівників школи  день видався щасливим та радісним.